Фотодрук

Продумуючи дизайн квартири, ми хочемо домогтися не тільки краси, затишку і зручності, а й унікальності. Інтер'єр будинку відображає смаки і характер господарів, а незвичайні деталі здатні підкреслити нашу індивідуальність. Зазвичай ми приділяємо багато уваги підлоговим покриттям і оформлення стін, зовсім забуваючи про стелю, але вона теж є важливою деталлю інтер'єру. Натяжні стелі з фотодруком - відмінний спосіб додати приміщенню неординарності і створити в будинку особливий настрій.

А скільки радості принесе Вашим дітям натяжна стеля із зображенням улюблених мультиплікаційних персонажів! Феї, фантастичні птахи і безстрашні підкорювачі космосу - на крилах фантазії всі вони легко принесуть казку Вашим малюкам. Натяжна стеля перетвориться в чарівну грань, за якою дитина побачить свою мрію.

Хочете чогось унікального? Немає нічого простішого - завдяки технології фотодруку на поверхню натяжних стель легко переноситься улюблене фото з Вашого фотоальбому або репродукція всесвітньо відомої фрески. Ваші можливості обмежуються тільки Вашим уявою і наша компанія Moonlight завжди рада запропонувати Вам безліч оригінальних рішень і внести свою родзинку в ваш інтер'єр!