Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві натяжні стелі - прекрасна можливість перетворити приміщення, наповнити його світлом і візуально розширити. Дзеркальна поверхня не тільки виглядає сліпуче (в прямому сенсі цього слова), але і допомагає в створенні неповторного вигляду вашого приміщення. І якщо раніше глянець стелі вважався ознакою розкоші і гламуру, то сьогодні це - один з оригінальних способів оформлення життєвого простору, який може собі дозволити практично кожен.

Незалежно від колірних переваг, глянець - це унікальний шанс сповна скористатися перевагами плівкового полотна. Довговічність, екологічність, термостійкість, несприйнятливість до ультрафіолету і шикарний зовнішній вигляд - лише мала частина вигод, які отримує власник дзеркальної поверхні.

Крім того, глянцеві стелі привертають увагу різноманіттям колірного виконання - ви без зусиль підберете зразок, що ідеально підходить для дитячої кімнати або залу.

Глянцеві стелі незамінні в невеликих, погано освітлених приміщеннях. Наприклад, в коридорах, ванних кімнатах, санвузлах, але це не означає, що стильна дзеркальність буде недоречна в вітальні або спальні. Привабливість у тому, що натяжна стеля - універсальна і буде органічно виглядати де завгодно.

Звертайтеся в компанію Moonight, і ми втілимо Ваші ідеї в реальність!:)