Художні натяжні стелі

Так як компанія Moonlight функціонує на ринку з 2011 року, у нас дуже широкий асортимент різних видів полотна на будь-який смак. Якщо Ви не віддали свою перевагу попереднім варіантам ПВХ-полотна - художні варіанти ПВХ-плівки не залишать байдужим навіть найсуворішого критика!

Металік

Однією з найбільш незвичайних і оригінальних фактур натяжних стель вважається ПВХ-полотно «Металік». Вона відноситься до елітної групи ПВХ-плівок. За зовнішнім виглядом «Металік» на перший погляд займає проміжне місце між сатиновою і глянцевою поверхнею. Його відрізняє сильна глибина кольору. При відсутності освітлення він виглядає як лаковий з поганим віддзеркаленням, а при освітленні на ньому з'являється зернистість, яка і надає стелі ефект «металіка». Така стеля має ряд специфічних особливостей, які в певних умовах надають йому значних переваг перед іншими видами натяжних стель. Фактури таких покриттів - специфічні, і вимагають особливого інтер'єру. При їх виборі необхідно дотримуватися розумного компромісу. Так, наприклад, старовина, антикварні меблі не стануть поєднуватися з натяжною стелею «Металік». Зате вони ідеально підійдуть для любителів стилів «модерн», «техно» або «хай-тек».

Перламутрові

Перламутрові натяжні стелі є одними з найкрасивіших і найоригінальніших серед великої різноманітності натяжних стель. Вони створюють оригінальні ефекти переливання відтінків і шовковистою поверхнею полотна.
На відміну від глянцевих, перламутрові стельові покриття мають меншу дзеркально-відбивну здатність, проте вони набагато більш красиво блікують.
Поверхня перламутрового натяжної стелі нагадує перли.
Стелі цієї серії відносяться до елітної групи стельових покриттів. Вони ідеально вписуються в дизайн приміщень, оброблених натуральним каменем або його імітацією. Перламутрові стелі добре поєднуються з металевими поверхнями.
Натяжні стелі цієї фактури прекрасно підходять для прикрас інтер'єрів банкетних і виставкових залів, розважальних центрів, кафе, ресторанів та інших громадських приміщень.

Іскра

Полотно для натяжних стель «Іскра» є більш економічним варіантом ефекту «зоряного неба». Основою для натяжних стель «іскра» є ПВХ плівка глянсової фактури, на яку наносяться блискучі світловідбиваючі металізовані елементи, які створюють ефект мерехтіння.

На відміну від натяжних стель «зоряне небо», стелі «іскри» представлені в більш широкій колірній гамі. Вони володіють щільною фактурою, завдяки чому стики і шви на них непомітні, а ефект мерехтіння приховує можливі недоліки поверхні полотна. Ці властивості дають можливість використовувати натяжні стелі «іскра» на великих площах.

Натяжні стелі з тисненням

Натяжні стелі з тисненням відразу припали до смаку як любителям класичних рішень, так і любителям всього нового. За своїми технічними характеристиками вони нічим не відрізняються від звичайного матового полотна, але за естетичними властивостями - вони є більш привабливими.

Фактури можуть бути у вигляді геометричних фігур, що повторюються, імітації тканинного матеріалу, різних візерунків та інших привабливих елементів. Структура натяжної стелі значно перетворює загальний вигляд будь-якого приміщення. Якщо Ви хочете додати кімнаті більшої привабливості і вишуканості, рекомендуємо Вам вибирати натяжну стелю з тисненням.