Напівпрозора натяжна стеля

Крім стандартних варіантів фактур, компанія Moonlight пропонує Вашій увазі напівпрозору натяжну стелю, яка являє собою ПВХ-плівку, що частково пропускає через себе світло.

Такі стелі здатні створити в приміщенні ефект теплої романтичної обстановки, позбавити нас від різкого  світла, що б'є в очі, і тому часто застосовуються в дитячих, вітальнях, спальнях і коридорах, при цьому виникає можливість поекспериментувати з кольором ламп і колірними відтінками самої стелі.

Поєднання напівпрозорого і непрозорого ПВХ-полотна дозволяє з різним ступенем прозорості чітко виділити певні функціональні зони в приміщенні, надати йому яскравої оригінальної атмосфери і зовнішнього вигляду. Крім цього, дуже оригінально на напівпрозорій плівці буде виглядати фотодрук, що в будь-якому випадку додасть родзинки у Ваш інтер'єр.

Так само, як і інші фактури натяжних стель, напівпрозорі стелі володіють високими технологічними перевагами і перевагами перед іншими видами стельових покриттів. Вони чудово поєднують в собі практичні властивості і естетичний зовнішній вигляд, відрізняються оригінальною декоративністю і можливістю розсіювання і пом'якшення джерел світла, дозволяють успішно реалізовувати ваші творчі задуми зі створення свого унікального і ексклюзивного інтер'єру.