Сатинове полотно

Також, компанія Moonligt представляє Вашій увазі варіант сатинового полотна.

На сатиновій фактурі, на відміну від матової, можна спостерігати ледве помітні відблиски і гру світла. Така стеля має ефект перламутру, вносить в інтер'єр приміщення спокійну чарівність і благородство, надає йому загадкового блиску і променистої привабливості.

Така стеля не "кидається в очі», вона не буде привертати до себе всю увагу, а навпаки, стане прекрасним фоном для кімнати і інтер'єру вцілому. Сатинові стелі рекомендуються для установки в приміщеннях, в яких необхідно створити спокійну світлу атмосферу затишку. Вони прекрасно впишуться в дизайн будь-якого приміщення квартири або офісу.

Сатинові стелі в натягнутому стані утворюють ідеально рівну поверхню, надають стелі легкого м'якого блиску. Установка таких стель допоможе без зайвих витрат внести в приміщення з будь-яким типом дизайну відсутні гармонію і спокій. Завдяки особливому мікрорельєфу поверхні сатинова фактура створює на стелі ефект перламутру, облагороджує будь-який інтер'єр, надає йому одночасно і сучасні риси, і фундаментальність класичного стилю, який залежить від часу і моди.