Ярусні натяжні стелі

Серед натяжних стель фаворитами вважаються саме рівневі (ярусні). Вони дозволяють формувати будь-які типи оформлення інтер'єру - від футуристичних до класичних, експериментувати з підсвічуванням, комбінувати тканини різних кольорів і типів.

Рівневі натяжні стелі з фігурними конструкціями дозволяють втілити найсміливіші ідеї, виграшно підкреслити особливості інтер'єру, створити для кожного приміщення власну неповторну родзинку.

Багатоярусні натяжні стелі користуються все більшою популярністю в сучасному дизайні інтер'єру. Головним чином вони використовуються для декорування приміщення і поділу його на "зони", для так званого зонування приміщення. Особливим чином багаторівневі натяжні стелі використовуються для декорування приміщень з великою площею, хоча нерідко використовуються і на невеликих площах, оскільки здатні гармонійно збалансувати верхню і нижню частину простору, надавши приміщенню потрібної геометрії.

Якщо ви точно не знаєте, який спосіб рівневої (ярусної) стелі підходить Вам, зверніться в компанію Moonlight за вичерпною консультацією! Ми будемо раді запропонувати і втілити в життя найкращі дизайнерські та інженерні варіанти для облаштування стель з урахуванням особливостей вашого приміщення і ваших уподобань!