Зоряне небо

 
Натяжные потолки - Звездное небо

З величезного розмаїття натяжних стель, що з'явилися останнім часом, можна виділити «Зоряне небо». Виглядають такі стелі дуже незвично, ось тільки зробити їх не так просто, так як ця конструкція являє собою досить хитру систему.

Ефект зоряного неба досягається шляхом розташування між базовою поверхнею і натягнутою конструкцією пристроїв під назвою світлогенератори. Сяючі точки насправді представляють собою зрізи світловодних ниток, приєднаних до світлогенератора. Зрізи можна розташовувати в будь-якому порядку, отримуючи бажані картинки зоряного неба у вигляді галактики, знаків зодіаку та інших.

Сучасні технології дозволяють регулювати навіть яскравість світла, причому робити це можна навіть окремо для кожної із зірочок. Нерідко в якості аксесуару використовуються навіть знамениті кристали Swarovski, які зроблять малюнок на натяжній стелі ще яскравішим і незвичайнішим. До того ж вони дозволять зображенню заграти по-новому і лише доповнюють його сяйво, як можна побачити на фотографіях.

Для того, щоб вдома мати свій шматочок зоряного неба, не потрібно бути чарівником, потрібно просто замовити натяжну стелю «зоряне небо» в компанії Moonlight і після її установки Ви обов'язково повірите в чудо!:)