Про нас

Наше підприємство розпочало свою діяльність більше 10 років тому. Тільки-но з'явившись на ринку натяжних стель, компанія Moonlight відразу завоювала місце серед лідерів. ПП "Moonlight", поєднавши європейську якість і прийнятні ціни, не залишило байдужим навіть найсуворіших замовників.

Але це для нас не межа! І ми вирішили не зупинятися на досягнутому - вже в 2014 році ми запустили власне виробництво по натяжних стелях. Результат не змусив довго чекати і, як наслідок, за такий короткий часовий проміжок продукція компанії Moonlight користується попитом у багатьох регіонах України, а також в нашого західного сусіда - Польщі.

Безпечна в екологічному плані сировина, унікальні технології та сучасне обладнання є основою якісних, міцних, надійних і красивих натяжних стель. На кожному етапі виробництва здійснюється контроль, щоб виключити навіть ймовірність найменшого браку, тому продукція фірми Moonlight має бездоганну якість і ряд переваг.

Зробивши замовлення у нас, Ви можете не сумніватися в його отриманні - у чітко встановлені терміни і за приємною, конкурентною ціною. Адже основний девіз нашої компанії: «Якість, оперативність, доступність!»

Наше підприємство, яке виробляє високої якості натяжні стелі, також, піклується про те, щоб полотна відповідали модним тенденціям в оформленні інтер'єрів і виглядали сучасно і креативно. Ми сподіваємося, що наш різноманітний асортимент задовольнить всі Ваші побажання. Компанія Moonlight весь час працює над підвищенням якості обслуговування наших клієнтів, тому, пам'ятайте, що кожен Ваш відгук дуже важливий для нас!